هدف پوشارک چیست؟

هدفمندی …

نیاز به پوشاک یکی از نیازهای اولیه و بنیادی انسان است که با گذشت زمان نقش پررنگی در روابط فردی و اجتماعی انسان به خود گرفته است‌. درواقع، اولین موردی که هنگام مواجه با فردی مورد توجه قرار می‌گیرد لباس و سبک پوشش اوست؛ به نوعی که با توجه به نوع پوشش هر فرد میتوان تاحدودی به شخصیت و جایگاه اجتماعی او پی برد.
اما امروزه، با توجه به تغییر زندگی به سبک مدرن، نداشتن زمان کافی برای یافتن اجناس باکیفیت و در عین حال قیمت مناسب، به یکی از معضلات بزرگ مردم تبدیل شده است.
تیم پوشارک در تاریخ ۱۴ فروردین سال ۱۴۰۱ با هدف بر طرف کردن این مشکل، درصدد برآمده تا با صرفه جویی در وقت و هزینه‌ی شما و همچنین تضمین کیفیت، بهترین‌های صنعت پوشاک را در غالب یک فروشگاه اینترنتی به شما معرفی کند.

درباره ما
درباره ما

کالاهای پوشارک …

اجناس ….

پوشارک از طریق ارتباط گرفتن با بهترین فروشگاه‌ها، بوتیک‌ها و مزون‌های پایتخت، محصولات با کیفیت و اورجینال آن‌ها را با وسواس فراوان از جانب شمای خریدار گلچین کرده و از طریق فروشگاه اینترنتی با تضمین کیفیت کالا در اختیار شما قرار می‌دهد. بدین طریق، با ارتباط برقرار کردن بین فروشنده و خریدار و حذف واسطه‌ها، شما می‌توانید با رضایت خاطر، بدون اتلاف وقت در ترافیک و شلوغی مترو، در اوقات فراغت خود اجناس ما را بایکدیگر مقایسه کرده و بهترین خرید خود را تجربه کنید.
با پوشارک در کسری از ثانیه به بهترین فروشگاه‌های پوشاک قدم بگذارید.

تیم پوشارک

پوریا ساعتی

پوریا ساعتی

مدیر بازرگانی

دانیال صائبی

دانیال صائبی پور

مدیر سایت

آرش خلیلی

آرش خلیلی

مدیر محصولات